E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Mist Systems

.

Firma Mist Systems Inc. powstała w 2014 r. Centrala firmy znajduje się w Cupertino w Kaliforni, firma została założona przez weteranów branży WLAN i została wielokrotnie wsparta inwestycjami funduszy technologicznych. W 2019 r. Mist system została przejęta przez Juniper Networks i obecnie funkcjonuje jako niezależna jednostka biznesowa. Dzięki temu produkty Mist objęte są pełnym wsparciem technicznym i logistycznym jakie oferuje korporacja Juniper Networks.

Rozwiązania

Znaczenie technologii bezprzewodowych w przedsiębiorstwach stale rośnie, jednocześnie jednak sieci te często okazują się zawodne i trudne w zarządzaniu. Mist Systems jako pierwszy producent zaoferował bezprzewodową sieć (WLAN) opartą na sztucznej inteligencji, która zrewolucjonizuje sieci klasy enterprise. Wykorzystująca analitykę i automatyzacje, Platforma Mist AI umożliwia maksymalizację produktywności działu IT i zapewnia bezawaryjną pracę użytkownikom korzystającym z sieci.

Punkty dostępowe - w większości punktów dostępowych producenta zastosowano dodatkowe trzecie radio, które służy do monitorowania pełnego spektrum sieci i zasila informacją diagnostyczną sztuczną inteligencję pracującą w chmurze umożliwiając wgląd na całość sieci i łatwiejsze wykrywanie potencjalnych problemów. W portfolio producenta znajdują się urządzenia zarówno 802.11ac (WIFI5) jak i 802.11ax (WIFI6), z wbudowanymi oraz zewnętrznymi antenami, a także do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Oferowane są też urządzenia posiadające wbudowane radio vBLE oraz IoT.

 

Mist Cloud - platforma pracująca w chmurze publicznej, oparta o architekturę mikrousług, która zapewnia bezprzewodowym sieciom MIST niezawodność i przewidywalność działania. Czasochłonne ręczne zadania wykonywane przez administratorów zostały zastąpione proaktywną automatyzacją i funkcjami samonaprawiania opartymi na sztucznej inteligencji, co pozwala zaoszczędzić znaczną ilość czasu. Mist łączy również sieci Wi-Fi klasy Enterprise z Bluetooth LE i IoT dzięki czemu przedsiębiorstwa mogą zwiększyć wartość swoich sieci bezprzewodowych poprzez spersonalizowane usługi lokalizacyjne, takie jak: nawigacja wewnątrzbudynkowa, powiadomienia na podstawie lokalizacji czy lokalizowanie zasobów. Dzięki opatentowanej technologii wirtualnego BLE (vBLE) nie trzeba wykorzystywać dodatkowych urządzeń (beacon) ani wykonywać kalibracji. 

 

 

 

 

 

 

Tags: Mist

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

  • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
  • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
  • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne
  • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
  • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.