E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Usługi - wdrożenia i projekty sieci Wi-Fi

.

Wdrażamy sieci WiFi we wszystkiego rodzaju obiektach z wykorzystaniem technologii zapewniającej najlepszy zasięg sygnału i najwyższe przepustowości sieci.  Oferowane przez nas rozwiązania dostosowane są do specyfiki każdej branży. Niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa naszego klienta oferujemy optymalne rowiązanie - niezależnie do tego czy sieć bezprzewodowa instalowana jest w pensjonacie czy też na stadionie.

Projekt

Powstaje na podstawie potrzeb klienta, specyfiki branży, parametrów fizycznych obiektu, oraz wykonanych pomiarów. Realizujemy też modernizacje i rozbudowy istniejących sieci. Na podstawie przesłanych planów wykonamy bezpłatną analizę potrzeb i projekt pokrycia obiektu siecią WiFi.

Analiza i Audyt

Przeprowadzenie analizy zasięgu ("Site Survey") jest kluczem do zaprojektowania i wdrożenia dobrze funkcjonującej sieci WiFi. Analiza na etapie planowania jest szczególnie wskazana w przypadku środowisk „trudnych”, tj. narażonych na zakłócenia, np. dla hal produkcyjnych, magazynów, obiektów w starym budownictwie oraz lokalizacji, na terenie których występuje już dużo pracujących sieci WiFi. Audyt  sieci ma na celu poprawę jakości pracy lub kontrolę konfiguracji i funkcjonowania, często może też dotyczyć poziomu bezpieczeństwa danej instalacji. Wykonujemy zarówno przed-wdrożeniowe jak i po-wdrożeniowe analizy i audyty sieci WiFi. Analizy prowadzimy z wykorzystaniem specjalistycznych profesjonalnych narzędzi pomiarowych i oprogramowania.

Wdrożenie

Obejmuje instalację punktów dostępowych, okablowania, konfigurację oprogramowania i integrację z systemami klienta (np. autoryzacja użytkowników poprzez Microsoft AD). Wdrażamy systemy Hot Spot, sieci biurowe oraz sieci pracujące w warunkach "trudnych" - terenowe, przemysłowe, itp.

Utrzymanie

Zapewniamy stały nadzór nad siecią obejmujący diagnozę i usuwanie problemów. Nasze wsparcie może też objąć całkowity outsourcing administracji siecią klienta.

Outsourcing

Oferujemy nadzór i utrzymanie sieci na zasadzie abonamentowej. Oferujemy też zarządzanie instalacjami HotSpot w hotelach, pensjonatach, sklepach,  obiektach publicznych, itp., co pozwala naszym klientom skupić się na swojej podstawowej działaności przy jednoczesnym czerpaniu korzyści z zaawansowanych technologii bezprzewodowych. W modelu outsourcingowym nasz klient zwolniony jest z obowiazków codziennego zarządzania siecią, diagnozowania problemów sprzętowych i softwarowych, otrzymuje jedynie okresowe (np. co tygodniowe lub co miesięczne raporty) dotyczące statystyk wykorzystania sieci, klientów, ich zachowania, itp.

Tags: wifi usługi

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

  • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
  • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
  • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
  • Wsparcie techniczne
  • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
  • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.