E-mailTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. telefon: +48226466873

Cambium Networks

.

Firma Cambium Networks to producent rozwiazań komunikacji przewodowej. Centrala firmy zlokalizowana jest w USA w Chicago. Firma została założona w 2011 roku i jest notowana na giełdzie NASDAQ (CMBM). Zatrudnia 650 pracowników i posiada ok. 7000 partnerów handlowych (dane z 2020 r.), do końca 2019 r. dostarczyła 7.4 mln urządzeń sieciowych. Cambium otrzymała szereg nagród branżowych, m.in.: WISPA Manufacturer of the Year (2019), InformationWeek Tech Vendors to Watch, CRN Partner Program Award (2018).

Rozwiązania

Misją firmy jest oferowanie kompleksowych rozwiązań służących do dystrybucji danych w środowiskach terenowych (outdoor) jak i wewnętrz budynków (indoor, enterprise). Infrastruktora oferowana przez producenta wraz z pojawianiem się nowych standardów i wprowadzaniem nowych modeli zapewnia spełenienie stale rosnącego wymagania na pasmo sieciowe i przepustowość, we wszystkich możliwych zastosowaniach, takich jak: dostęp do sieci Internet (edge, broadband), dostep do sieci w halach i magazynach, biurowe Wi-Fi, lokalna infratruktura terenowa, IoT,  nadzór wideo, itd.

Główne grupy odbiorców korzystających z rozwiązań Cambium to:

 • Enterprise - sieci biurowe i produkcyjne (IoT)
 • Edukacja - zwłaszcza w zakresie rozwiązań kampusowych
 • Usługi publiczne i samorządy - administracja, transport
 • Hotele, apartamenty, itp. (MDU)
 • Obrona narodowa
 • Dostawcy usług - dostęp szerokopasmowy

 

 

 

 

 

 

Tags: Cambium Networks P2P P2MP

Kontakt

sprzedaż:

e-mail: sales@cc.com.pl

 


pomoc techniczna:

e-mail: support@cc.com.pl

 

CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.

Dostarczamy bezpieczne rozwiązania sieciowe oraz oprogramowanie od 2001 roku. Projektujemy i wdrażamy infrastrukturę bezpieczeństwa sieciowego: systemy firewall, content security oraz systemy autoryzacji; wdrażamy infrastrukturę sieci LAN, WAN i WiFi. Nasi inżynierowie posiadają certyfikację producentów takich jak: Check Point, HPE / Aruba Networks, Juniper Networks, Palo Alto Networks, Ruckus Networks (Arris), Arista, Fortinet, Flowmon, Fudo Security, Gemalto, Sophos, Vasco, i innych a także certyfikaty CISSP i PRINCE2.

Oferta

 • Dostawa i wdrożenia sieci WiFi
 • Dostawa i wdrożenia sieci LAN i WAN
 • Dostawa i wdrożenie systemów bezpieczeństwa
 • Wsparcie techniczne
 • Outsouring w zakresie administracji systemów IT
 • Oprogramowanie na zamówienie: portale internetowe, aplikacje biznesowe, aplikacje naukowe, aplikacje specjalizowane

Lokalizacja

world-map

Rakowiecka 36, 02-532 Warszawa

tel. +48 22 646-68-73

faks. +48 22 6063780

sprzedaż - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pomoc techniczna - e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.